Разделы производителей

В сети

Пользователей: 79
Из них просматривают:
Аналоги: 32. Галерея: 1. Даташиты: 13. Инструкции: 6. Новости: 7. Остальное: 3. Ошибки: 1. Программы: 2. Производители: 1. Профиль пользователя: 1. Торрент: 3. Форум: 6. Чат: 3.
Участников: 5
Гостей: 74

an , alex01981 , Google , grom , Яндекс , далее...
Рекорд 2375 человек онлайн установлен 26.12.2015.

Партнёры


Партнёры

Новые объявления

Газотрон

Товариство з обмеженою відповідальністю "Газотрон-Влатава" засноване в 1997 році в м. Рівне, як дочірнє підприємство Відкритого акціонерного товариства "Рівненський завод "Газотрон" і в 2003 році перереєстроване згідно Статуту у ТОВ "Газотрон-Влатава". ТОВ "Газотрон-Влатава" як виконавець задіяне в заходах по реалізації Державної програми "Впровадження виробництва та використання альтернативних джерел енергії для рішення енергетичних, соціальних та екологічних проблем України". В ході співпраці з німецькою фірмою "ПАНРОП" за посередництва ВАТ "Рівненський завод "Газотрон" підприємством отримана патентна документація та технологія виготовлення біоустановок серії С0÷С6 (Європатент ЄР 0575470), які працюють на біомасі. В той же час, згідно домовленності, німецькі партнери замовляють 20% виготовленої нами продукції (біоустановки для застосування на об’єктах в країнах ЄС). При виготовленні продукції на експорт, вимогою нашого партнера німецької фірми "ПАНРОП" є переважна комплектація цих установок матеріалами і комплектуючими виробництва країн ЄС. При виготовленні біоустановок на український ринок використовуються іноземні матеріали і комплектуючі (вогнетривка кераміка, окремі види теплоізоляції, елементи електронного пульта управління), тому мають переважну долю комплектації походження з країн ЄС. Ці комплектуючі і матеріали як напряму ввозяться з-за кордону, так і постачаються українськими представництвами іноземних фірм-виробників.

В галузі теплоенергетики нами виготовляється модельний ряд біокотлів серії С0÷С6, принципом роботи яких є спалювання біомаси для забезпечення теплом об’єктів господарської, комунальної і соціальної галузей. Основні відомості стосовно продукції підприємства в галузі теплоенергетики містяться у розділі продукція.

 

Логотип: Газотрон Сайт: http://gazotron.com
 

Разное

Из старых спиц от велосипеда или зонта, вплавленных паяльником в цилиндрические куски пластмассы, получаются удобные регулировочные отвертки.

Интересно

Во время ремонта телевизора не ставьте настольную лампу на его корпус.

Случайные новости

[12.01.2013] Цифровая техника
Триггер на двух инверторах.
[28.02.2012] Схемотехнические решения
Активные фильтры
[10.10.2010] Правила, инструкции, справки
Как загрузить аватар?
[29.01.2010] Радиоконструктор
Журнал Радиоконструктор №09-2009
[08.01.2009] Радиолюбительская технология
Изготовление лицевых панелей